Otse põhisisu juurde

TEAM MADNESS - City Race 2017 by MyFitness

Ühinesin 9. märtsil sellise toreda üritustesarjaga nagu MyTeam Madness. See hõlmab MyFitnessis trennis käimist, punktide kogumist, samuti üritustel osalemist. Kestab kogu sari juuli lõpuni.

29.04 oli esimene ühine üritus - City Race, mis toimus lauluväljakul. See oli kõike muud kui tavaline takistusjooks. Vaadates takistusjooksu kaarti olin kindel, et see pole midagi ületamatut. Kohapeal selgus, et see kaardil olev 3 km pikkune rada on ikka tohutu pikk, eriti künkalisel lauluväljakul, kust tuli neli korda edasi-tagasi mäest alla joosta.

Ja no ilm! Parim ilm üldse, tõeliselt MAD nagu Madnessile kohane. Väga raske oli üldse midagi selga endale panna, oleksin tahtnud vatipükste ja vatijopega seal olla. Rada läbides tõmbas esimesena hingetuks laulukaare alla jooksmine. Mina kui astmaatik olin kohe "kinni". Ja ega lihtsamaks ei läinudki. Esimest korda elus tundsin vist rõõmu maastikul jooksmisest, sest see oli kõige lihtsam "atraktsioon" rajal. Finišisse jõudes olin igatepidi läbimärg, isegi jalad, kuigi poriloikudest läbi ma ei jooksnud. 

Aga selleks, et saaksid parema ülevaate mu elamusest, vaata videot!


Järgmisena saab mulle kaasa elada 14. mail Viimsi jooksul, kus läbin ca 7km kõndides/joostes ja juba 16-18.juuni ootab Pärnus üks trenniderohke nädalavahetus. Ma ei jõua seda ära oodata, seal on ees ootamas palju põnevat :)


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

KUIDAS SAADA PAREMASSE VORMI?

Hey! Täna annan mõned head nõuanded ja info algajatele, kes ei tunne kaalu langetamise teemal ennast päris kodus.
Mina olen kaalulangetamise teel hetkel. Mul on eesmärk saada väiksemaks oma keha rasvaprotsent ja suuremaks tahan saada lihasprotsenti. Mida ma selleks tegema pean?
Üldiselt naistel on normaalne tarbida päevas ca 1500-2000 kcal. Vastavalt vajadusele! Mina tean, kehaanalüüsi ja treeneri jutu põhjal, et kui tahan kaalu alandada, siis peaksin päeval sööma ca 1600-1700 kcal. Jah, ma räägin just täna ainult toitumisest! Sellepärast, et see on kõige tähtsam asi kaalu langetamise juures. Sa võid ju trennis käia, aga kui sa see kaotatud ca 300-600 kcal endal kodus kohe kahekordselt sisse tagasi sööd, siis pole trennist kasu. Olgu, nii palju on, et peki (ahh mulle üldse ei meeldi see sõna) alla jäävad lihased, sa tunned küll neid, aga kusagilt neid paraku ei näe.
Eelnevates postitustes mainisin, et mida ma enda eluviisis muutnud olen, sellest saad aimu SIIN. Kuid mida ma siis TÄPS…

2 kuud on möödas!

Hey kaasaelajad! Minu kaks kuud BeFit2017 raames on lõppenud. Täna teen kokkuvõtte tulemustest. Lisaks annan näpunäiteid, kuidas tulemusi saada kiiremini.
Üldiselt kui olen aus, siis näen peeglist üsna väikeseid muutuseid, sest pilk peatub jalgadel (reitel), mis pole suurt muutust läbinud. Küll aga rinnust on selgelt näha, et muutus on - sellist lodevat kihti pole enam peal. Samuti on talje mõõdud ühed suurimad, mis on muutunud. Täpsemalt näete allolevast tabelist. Üks hea asi veel: muutus on olnud järjepidev, kahe kuu lõikes, mõlemal kuul on samapalju cm kadunud.


Küll aga on mul lugejatele/kaalulangetajatele küsimus. Kuidas saab kõige kiiremini/efektiivsemalt jalgades olevat üleliigset põletada? Palun nõuandeid kas Instagrami (@triinutreenib) või siia kommentaaridesse. :)
Loomulikult pean ma kiitma FitLap-i, sest on tunda, et see tõepoolest toimib. Kui suuta järgida toitumist, siis tegelikult langebki kaal kiiremini. Minu suurim võitlus baseerubki sellel - toitumise järjekindlusel. …

BeFIT2017 VS MyTeam Madness VS Fitlap

Tänaseks osalen kolmes erinevas projektis. Räägin neist veidi lähemalt.
Esmalt on seesama blogi loodud BeFIT2017 Challenge jaoks. See konkurss tähendab mulle pidevat enesega tegelemist ja aktiivse elustiili kasvatamist. Projekt ise minu jaoks saab läbi 09.05. Juba varsti! Tunnen, et pean veel-veel pingutama. Ma ei ole hetkel veel kaugeltki endaga rahul.  Kuid rahul olen ma sellega, et alates jaanuarist 2017 olen palju teadlikum tarbija ja liikuja. Ma tean, millest kaal tõuseb ja tean kuidas tulemusi saavutada. Kõige raskem on olla järjepidev ja leida aega kõigele sellele keskendumiseks. Aga ma proovin ja püüan edasi! Ma tahan vormi saada :)
MyTeam Madness on MyFitnessi üritustesari, kus kuni juuli lõpuni tuleb regulaarselt trennis käia, samuti on 5 üritust, kus kõik osalejad kokku saavad ja mõõtu võtavad. See on lahe, kuidas MyFitness motiveerib inimesi rohkem trennis käima. Eile avastasin enda jaoks jälle uue lemmiku - BodyJam, mis on tantsuline. Oi, sinna ma üritan igal võimalusel …